Prywatny gabinet psychologiczny: ul. Księcia Witolda 1/17, Wrocław

Estera Źrałko

Psycholog/Psychoterapeuta

Komu pomagam?

Jestem psychologiem pracującym w nurcie poznawczo-behawioralnym, który łączę z Terapią Skoncentrowaną na Rozwiązaniach (TSR), Terapią Akceptacji i Zaangażowania (ACT) oraz Terapią Skoncentrowaną na Emocjach (EFT).

Udzielam wsparcia zarówno osobom dorosłym, jak i młodzieży, którzy np. znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej, przez co towarzyszy im uczucie przytłoczenia, brak nadziei czy też bezsilność. Osobom, które z jakichś powodów czują, że nie potrafią sobie z czymś poradzić.

Równie często trafiają do mnie pacjenci, którzy zauważyli u siebie pogorszenie nastroju. Tacy, którym od pewnego czasu towarzyszy smutek, przygnębienie, negatywne myśli lub pesymistyczne nastawienie, co jest dla nich dość niepokojące.

Pracuję również z osobami, które na co dzień w sytuacjach społecznych, relacjach z innymi lub w obszarze zawodowym odczuwają stres, lęk lub napięcie, co przeszkadza im codziennym funkcjonowaniu.

Z moich konsultacji korzystają także klienci, którzy chcą wzmocnić swoją odporność psychiczną, zbudować pewność siebie czy też zwiększyć poczucie własnej wartości. Osoby, które pragną rozwinąć swój potencjał.

Duża część moich podopiecznych przychodzi do mnie, bo po prostu chcą zmienić siebie i swoje życie, gdyż zwyczajnie nie są z pewnych kwestii zadowoleni.

Po moją pomoc sięgają również osoby, które mają potrzebę porozmawiania ze specjalistą o swoich codziennych zmartwieniach, przeżywanych trudnościach czy też różnych rozterkach.


Opłać konsultację (200 PLN)

Skorzystaj z poniższego przycisku aby wygodnie opłacić swoje spotkanie za pośrednictwem platformy Tpay: