Ważne: nie zamykaj tej strony. Zobaczysz ją tylko ten jeden raz.

Jak możesz swobodnie poznawać dziewczyny, które Ci się podobają?

...bez względu na to, ile zarabiasz, jak wyglądasz lub w jakim jesteś wieku.

O autorze mówiły m.in. takie media, jak:

Od: Tomka Marca, autora bestsellerowych poradników dla mężczyzn, trenera i psychologa. Uznanego przez magazyn CKM za "najlepszego eksperta w dziedzinie randkowania w Polsce".

Cześć! 

Być może jeszcze mnie nie znasz, ale od ponad 15 lat zawodowo zajmuję się tematem relacji damsko-męskich. Jestem autorem trzech bestsellerowych poradników, prowadzę szkolenia, a z wykształcenia jestem psychologiem. 

Moimi klientami są przede wszystkim mężczyźni, którzy chcą zwiększyć swoją pewność siebie i poprawić swoje kontakty z kobietami. 

W ostatnich latach osobiście pomogłem ponad 5000-com facetów w znalezieniu wymarzonej dziewczyny lub żony. 

Ale jak to się w ogóle stało, że uczę innych takich rzeczy?! 

Pozwól, że opowiem Ci w skrócie o drodze, którą przeszedłem. 

Od przeciętnego chłopaka sfrustrowanego relacjami, do mężczyzny poznającego wiele pięknych kobiet...

Miałem dość tego, że laski nie zwracały na mnie uwagi...

Wiele lat temu moje znajomości z dziewczynami były istnym koszmarem. 

Chyba jak każdy normalny chłopak, ja również w okresie dojrzewania zacząłem interesować się płcią przeciwną. To było dla mnie trochę dziwne, bo koleżanki właściwie zaczęły mi się podobać z dnia na dzień. 

Początkowo byłem tym faktem niesamowicie podekscytowany. Miałem ogromną motywację do nawiązywania nowych kontaktów. Byłem bardzo pozytywnie nastawiony do dziewczyn. 

Jednak szybko zdałem sobie sprawę z tego, że to wszystko nie jest tak proste, jak się może wydawać... 

No bo dobra, spodobała mi się jakaś laska, ale... co mam w związku z tym zrobić? 

W jaki sposób mam do niej zagadać?

Jak mam zwrócić na siebie jej uwagę?

Jak mam się wobec niej zachowywać?

W mojej głowie pojawiało się masę tego typu pytań. 

Nie miałem żadnej wiedzy na temat relacji, bo nikt mnie tego nie nauczył. Moi rodzice nie dali mi nigdy żadnych wskazówek. Moi kumple nie potrafili mi doradzić. 

Co więc postanowiłem zrobić? 

Zacząć podrywać dziewczyny w sposób intuicyjny. Czyli po prostu tak, jak mi się wydawało, że będzie dobrze. 

Tak więc w miarę możliwości starałem się częściej nawiązywać z nimi kontakt wzrokowy. Starałem się do nich uśmiechać. Starałem się z nimi rozmawiać. Starałem się być dla nich miły. Starałem się przed nimi popisywać lub chwalić różnymi rzeczami. 

Takie wtedy miałem na to pomysły i myślałem, że to zadziała. Ale niestety, tak się nie stało. 

Pomimo moich wielokrotnych prób, przez kilka lat absolutnie żadna dziewczyna nie wykazała mną żadnego zainteresowania. 

Żadna. 

Mój entuzjazm drastycznie spadł, a ja czułem się ze sobą beznadziejnie. Ponadto wydawało mi się, że już rozumiem, z czego to wszystko wynika...

Ale w sumie, to dlaczego jakakolwiek dziewczyna miałaby na mnie spojrzeć?!

Posłuchaj. 

Pochodzę z bardzo małej miejscowości. Moi rodzice nie byli bogaci. Nie jestem przystojny. Mam zaledwie 170 cm wzrostu. Mam krępującą wadę wymowy. Nigdy nie byłem dobrze zbudowany. Przez większą część szkoły nie chodziłem na w-f ze względu na swoje problemy ze zdrowiem. Do tego nie miałem żadnych wybitnych zainteresowań, ani specjalnych umiejętności.

Z czasem zacząłem być świadomy tego, że nie ma we mnie absolutnie nic atrakcyjnego, co mogłoby być dla dziewczyn pociągające. Nie ma co się oszukiwać, taki już jest świat.

Są inni goście, pod każdym względem dużo lepsi ode mnie i w sumie to się tym wszystkim laskom nawet nie dziwię, że mnie nie chcą. 

W pewnym momencie już praktycznie pogodziłem się ze swoim losem i z tym, że raczej nigdy nie będę miał dziewczyny. 

Jednak w najmniej oczekiwanym momencie pojawiło się dla mnie światełko w tunelu... 

Dziwnym trafem coraz częściej zacząłem rozmawiać z jedną z moich koleżanek ze szkoły. Na potrzeby tego tekstu nazwijmy ją Aga. 

Aga była piękna, miła i mądra. Świetnie się uczyła i pochodziła z bardzo dobrej rodziny. No i ewidentnie na mnie leciała. 

Przesiadywaliśmy sporo razem na przerwach w szkole. Pisaliśmy do siebie wiadomości. Odprowadzałem ją często ze szkoły do domu. Kupowałem jej kwiatki na różne okoliczności. Przynosiłem jej słodycze. Odrabiałem za nią lekcję. Byłem dla niej tak dobry, jak tylko mogłem. 

Znajomość ta z miesiąca na miesiąc stawała się coraz bardziej intensywna. Miałem wrażenie, że cały czas się do siebie zbliżamy. W prawdzie praktycznie w ogóle się nie dotykaliśmy, nie przytulaliśmy, ani tym bardziej nie całowaliśmy, ale wtedy nie było to dla mnie ważne. Czułem, że nic złego się nie dzieje, a pewnego dnia Aga i tak zostanie moją dziewczyną.

Jednak jak to mówią: biednemu zawsze wiatr w oczy. 

Po nieco ponad roku tej znajomości do naszej szkoły zaczął chodzić pewien chłopak. Gość, który szczerze mówiąc był trochę tak zwanym "patusem". Zawsze nosił ze sobą nóż, palił fajki, wszystkich zaczepiał, miał naganne zachowanie, a poprzednią klasę kiblował. 

I co ciekawe, wystarczył mu tydzień znajomości z moją Agą, aby zdołać nie tylko ją poderwać, ale również trafić z nią do łóżka. Czym pochwalił się swoim wszystkim kumplom i co Adze z resztą nawet nie przeszkadzało. 

Oczywiście jak można się domyślić, gdy ona zaczęła się umawiać z kimś innym, to kompletnie mnie olała. Powiedziała mi wprost, że zakochała się w kimś innym i niestety nie możemy już kontynuować tej znajomości. 

Mój świat kompletnie się zawalił. Nie chciałem tego przyjąć do wiadomości. Poświęciłem na nią tyle czasu, żeby zniknęła tak po prostu, z dnia na dzień? 

To był dla mnie ostateczny cios, po którym czułem się jak ostatni nieudacznik. Znienawidziłem kobiety i stwierdziłem, że już nigdy więcej nie okażę nikomu swojego zainteresowania. Mam to po prostu gdzieś.

Takie problemy przydarzają się facetom...

Kilka tygodni później siedziałem w swoim pokoju przed komputerem. Pomimo, że już minęło sporo czasu, to dalej cierpiałem po Adze i dalej podtrzymywałem, że nie chcę poznawać żadnych kobiet. 

Tak się jakoś złożyło, że tego dnia wszedłem na jakieś forum internetowe, na którym przez przypadek trafiłem na dział dotyczący relacji damsko-męskich. 

Zacząłem przeglądać wątki, które tam się pojawiły i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu okazało się, że nie tylko mnie z dziewczynami szło beznadziejnie. 

Tak naprawdę problem był bardziej powszechny, niż mogło mi się wcześniej wydawać. 

Znalazłem tam dziesiątki tematów, w których to przeróżni mężczyźni w kółko zadawali praktycznie te same pytania: jak mogą kogoś poderwać, gdzie mogą kogoś poznać lub jak powinni przyciągnąć do siebie wymarzoną dziewczynę.

Szczerze mówiąc byłem w szoku, że nawet faceci starsi ode mnie, świetnie zarabiający czy dobrze wyglądający mogą mieć problemy z kobietami! Wcześniej byłem pewien, że to tylko domena młodych i bardzo przeciętnych chłopaków, takich jak ja. 

Z tego wszystkiego wyłaniał mi się dość okrutny obraz świata randkowania.

Zastanawiałem się, jak to się dzieje, że fajni i ogarnięci mężczyźni nie radzą sobie z płcią przeciwną? I z drugiej strony, dlaczego na pozór nieatrakcyjni goście (tacy jak ten, który poderwał moją Agę) mają tak dobre rezultaty? Jak to w ogóle możliwe!?

To tego można się nauczyć?! 

Postanowiłem poszukać nieco więcej informacji na ten temat. Ostatecznie trafiłem na zagraniczne strony o uwodzeniu, na których mężczyźni dzielili się swoimi metodami poznawania kobiet. Bardzo mnie to zaintrygowało, choć przyznam, że byłem wobec tego dość sceptyczny. 

Spędziłem kilka miesięcy czytając setki artykułów i tysiące postów na temat tego, jak flirtować z kobietami, jak budować w nich zainteresowanie czy też jak doprowadzać z nimi do czegoś więcej. 

Pisali o tym faceci, którzy podobno wcześniej nie radzili sobie najlepiej w relacjach, ale jakimś cudem tego wszystkiego się nauczyli. Brzmiało to dla mnie trochę niewiarygodnie, jednak strasznie mnie intrygowało. 

Chciałem tego wszystkiego spróbować. Ale początkowo nie czułem się zbyt komfortowo ze stosowaniem się do porad przypadkowych gości z internetu, którzy uczą zaliczania panienek. Bo dla większości z nich celem było właśnie to. Zaciągnąć jak największą ilość kobiet do swojego łóżka. 

Tylko że ja nie chciałem być podrywaczem. Nie chciałem używać sztuczek, tanich tekstów i dziwnych manipulacji. Nie chciałem w oczach kobiet wyjść na jakiegoś napalonego dziwaka. 

To, czego chciałem, to być fajnym normalnym facetem, którego w końcu zechce jakaś ładna dziewczyna. Chciałem móc być z kimś w związku. Chciałem mieć się do kogo przytulić. Chciałem przestać być samotnym, wiecznie sfrustrowanym relacjami gościem. 

Czy to naprawdę aż tak wiele? 

Niedługo potem doszedłem do wniosku, że muszę się przełamać i spróbować czy te metody w ogóle działają. Nie ma sensu czytać w nieskończoność, jeśli to wszystko okaże się nieskuteczne. 

Pomimo, że miałem awersję do kobiet, to stwierdziłem, że nie mam nic do stracenia. Najwyżej kolejna dziewczyna mnie oleje, obśmieje lub zostawi dla innego. Wszystko mi jedno.

Byłem w kompletnym szoku, bo zrozumiałem coś bardzo ważnego...

Nie zmieniając nic w sobie czy w swoim wyglądzie, powoli wdrażałem zdobytą wiedzę w życie. 

Z dnia na dzień zacząłem sprawdzać, jak moje koleżanki na mnie reagują, gdy mówię do nich w nieco inny sposób, inaczej się na nie patrzę, częściej je dotykam czy traktuję tak, jak byśmy byli razem. Zgodnie ze wskazówkami, które znalazłem w Internecie. 

I byłem kompletnie zaskoczony tym, że część tych sposobów dawała zupełnie inne efekty, niżeli otrzymywałem do tej pory. 

Okazało się, że wystarczyła drobna zmiana mojego zachowania, by dosłownie za pstryknięciem palcami niektóre z moich koleżanek, które wcześniej nie zwracały na mnie uwagi, teraz stały się dla mnie miłe, szukały ze mną kontaktu i zaczęły się mną interesować.

Wtedy też w mojej głowie ewidentnie coś kliknęło, ponieważ zrozumiałem, że: 

to nie we mnie jest problem, a w tym, co całe życie robiłem w stosunku do kobiet!

Przez dobrych kilka lat myślałem o sobie, że nigdy nie będę miał dziewczyny, bo nie jestem interesujący. Bo jestem beznadziejny. Bo nie mam cech, które są dla kobiet atrakcyjne. 

Nie miałem wtedy świadomości, że najzwyczajniej w świecie są pewne metody, które działają na laski! I gdy wreszcie to zrozumiałem, to pierwszy raz w życiu poczułem, że mam realny wpływ na swoje kontakty z kobietami!

Zacząłem poznawać więcej dziewczyn, niż w ogóle było mi to potrzebne!

Po zdobyciu pierwszych dowodów na to, że uczenie się relacji ma sens, zacząłem się w to wgłębiać jeszcze bardziej. 

Szybko znalazłem za granicą kilku mentorów, od których uczyłem się najwięcej. Przerabiałem ich kursy wideo, czytałem ich książki, a nawet byłem na dwóch warsztatach stacjonarnych. 

W międzyczasie zainteresowałem się także twardą psychologią, aby lepiej rozumieć zasady, jakie rządzą kontaktami międzyludzkimi. Chciałem wiedzieć, jakie mechanizmy stoją za poszczególnymi zachowaniami kobiet i mężczyzn. Chciałem być świadom tego, co jest dla nas atrakcyjne, a co jest odpychające. 

Całą tą wiedzę zacząłem oczywiście coraz częściej wykorzystywać na płci pięknej. Z początku na moich koleżankach ze szkoły, ale później na zupełnie nieznajomych dla mnie dziewczynach. 

Wtedy też przez kilkanaście miesięcy zagadałem do prawie tysiąca kobiet (!), które spotykałem na ulicach, w klubach, na dyskotekach czy w galeriach handlowych.

Krok po kroku uczyłem się w praktyce tego, jak nawiązywać znajomość, o czym rozmawiać, jak pobudzać emocjonalnie, jak budować poczucie komfortu, jak podkręcać zainteresowanie i wiele, wiele innych.

Z początku ogromna ilość dziewczyn mnie olewała. Nie zatrzymywały się, gdy je zaczepiałem. Śmiały się ze mnie, gdy coś do nich mówiłem. Odwracały się ode mnie, gdy dawałem im komplement. 

Ale wraz z doświadczeniem zacząłem bardziej rozumieć to, co działa na kobiety, a czego lepiej jest unikać. 

Kosztowało mnie to ogromnie dużo pracy, czasu i nerwów, ale jak najbardziej się opłacało, ponieważ dzięki temu stworzyłem pewnego rodzaju "system" skutecznego poznawania kobiet.

To właśnie dzięki temu "systemowi" stałem się pewnym siebie facetem, który zaczął poznawać więcej dziewczyn, niż w ogóle był w stanie ogarnąć. Potrafiłem jednego dnia zdobyć kilkanaście numerów telefonów czy też na jednej imprezie bawić się z kilkoma różnymi laskami. 

Odwróciłem zasady tej gry...

Powiem Ci o czymś szczerze.

Od samego początku, gdy zacząłem interesować się dziewczynami nie podobało mi się to, że to po mojej stronie leży praktycznie cały proces budowania znajomości.

Ja musiałem zagadać. Ja musiałem się starać. Ja musiałem nadskakiwać. Ja musiałem pisać. Ja musiałem się angażować. Ja musiałem uważać, by niczego nie zepsuć.

No dobra, rozumiem, że żyjemy w takiej kulturze, gdzie to facet wychodzi z inicjatywą. Nie mam nic przeciwko. Ale momentami czułem się wręcz jak jakiś desperat, który cały czas próbuje, a dziewczyna i tak ma to gdzieś.

Trochę było to dla mnie niesprawiedliwe, że nawet jakaś przeciętna laska nie musi robić nic w kierunku poznawania gości, bo otrzymuje z każdej strony mnóstwo uwagi. A ja muszę włożyć wiele wysiłku w to, by średnia dziewczyna chociażby na mnie spojrzała.

W momencie, gdy odkryłem, że istnieją metody, które świetnie działają na kobiety, moim celem było znalezienie jakiejś ładnej dziewczyny i bycie z nią w związku do końca swojego życia.

Ale gdy okazało się, że mogę nawiązywać znajomości z nieograniczoną ilością lasek, to pierwszy raz poczułem, że mogę mieć takie relacje, jakich inni goście wręcz będą mi zazdrościć. 

I tak też się stało.

Przez to, że miałem odpowiednią wiedzę, to zdobyłem umiejętności, dzięki którym mogłem kompletnie odwrócić zasady gry. Jasne, dalej to ja inicjowałem kontakt z obcymi kobietami. Jednak potrafiłem tak poprowadzić te znajomości, by to kobiety się o mnie starały, a nie ja o nie!

Zadziałał tu pewnego rodzaju efekt kuli śnieżnej. Im więcej dziewczyn poznawałem, tym stawałem się w tym wszystkim bardziej pewny siebie, wywoływałem większe zainteresowanie i byłem mniej potrzebujący. To wszystko było dla kobiet pociągające, więc ja znów stawałem się w tym lepszy i miałem coraz większe branie. 

Gdy nudziło mi się randkowanie i spotykanie się z wieloma na raz, to wchodziłem z jakąś dziewczyną w krótszy lub dłuższy związek. Nierzadko później okazywało się, że to niestety "nie jest to", ale nie było to dla mnie nigdy żadnym problemem. Bowiem po takim rozstaniu w ciągu jednego weekendu byłem w stanie poznać więcej kobiet, niż moi wszyscy kumple razem wzięci przez całe swoje życie.

W końcu się ustatkowałem...

Przez ponad 15 lat nawiązałem tyle znajomości z atrakcyjnymi dziewczynami, że wystarczy mi na co najmniej kilka żyć. I jasne, była to niesamowita przygoda, którą będę opowiadał swoim wnukom. 

Ale najważniejsze w niej było dla mnie to, że dzięki temu mogłem z tych wszystkich kobiet wybrać tą, która odpowiada mi najbardziej i stworzyć z nią szczęśliwy związek.

Od kilku lat jestem w szczęśliwej relacji z dziewczyną, której nie zamieniłbym na żadne inne kobiety czy dziesiątki innych znajomości. 

Jak zacząłem pomagać innym?

Muszę wspomnieć o jeszcze jednym, istotnym fakcie, ponieważ dalej nie odpowiedziałem Ci na pytanie postawione na początku: "jak to się stało, że zacząłem uczyć tego innych?".

Widzisz, w pewnym momencie moi kumple zauważyli, że radzę sobie z dziewczynami dużo lepiej, niż wszyscy inni. I zaczęli mnie o to podpytywać.

Dzieliłem się z nimi swoimi doświadczeniami. Dawałem im trafne wskazówki. Mówiłem, co powinni dokładnie robić.

A to wszystko działało u nich jak w szwajcarskim zegarku.

Z czasem założyłem własne forum dyskusyjne na temat relacji damsko-męskich, na którym w krótkim czasie zgromadziłem ponad 20 tysięcy mężczyzn. Setki z nich prosiło mnie o osobiste konsultacje czy indywidualne szkolenie.

Tak więc zacząłem zajmować się tym tematem zawodowo, a liczba chętnych na moje usługi rosła.

W międzyczasie napisałem i wydałem swoją pierwszą książkę pt. "Facet z jajami", która szybko stała się ogólnopolskim bestsellerem.

Wtedy też zaczęły pisać o mnie największe czasopisma dla mężczyzn w naszym kraju, takie jak: CKM, Men's Health, LOGO, Playboy, a także Magazyn Coaching. Było to dla mnie dużym wyróżnieniem.

Chcąc podejść do swojej pracy w pełni profesjonalnie ukończyłem studia psychologiczne, aby moje wsparcie było dla innych jak najbardziej skuteczne.

I tak już od kilkunastu lat pomagam mężczyznom, którzy chcą zwiększyć swoją pewność siebie, zacząć częściej randkować lub wreszcie znaleźć wymarzoną dziewczynę.

Czy Ty też masz już dość tego, jak wygląda Twoje życie uczuciowe?

To tyle o mnie. A teraz porozmawiajmy o Tobie.

Mam do Ciebie ważne pytanie...

Czy jesteś w pełni zadowolony ze swoich kontaktów z kobietami? Czy może wręcz przeciwnie, nie wyglądają one tak, jak byś tego chciał?

Niech zgadnę.

Skoro zainteresował Cię ten tekst i czytasz go dalej, to w Twoich relacjach prawdopodobnie coś nie gra, prawda?

Może nie poznajesz absolutnie żadnych dziewczyn, ponieważ wydaje Ci się, że nie bywasz w odpowiednich do tego miejscach, nie masz na to czasu albo nie wiesz jak się za to zabrać.

Może tego nie robisz, bo po wielu nieudanych próbach czujesz się zdemotywowany i masz wrażenie, że dla Ciebie nie ma już żadnej nadziei.

Może aktualnie podejmujesz jakieś starania, ale kończą się one tym, że dziewczyny nie chcą z Tobą rozmawiać, mówią Ci że mają chłopaka albo urywają kontakt.

Może udaje Ci się czasami kogoś poznać, ale po pewnym czasie z niewiadomych przyczyn laska traci Tobą zainteresowanie.

Może nawiązujesz znajomości z obcymi dziewczynami, jednak nie spełniają one Twoich oczekiwań i chciałbyś poznawać nieco inne.

Niezależnie od tego, w jakim jesteś miejscu, doskonale Cię rozumiem, ponieważ sam przez to wszystko przechodziłem.

I powiedzmy sobie wprost: relacje damsko-męskie są jednym z najważniejszych aspektów naszego życia.

Jeśli nasze relacje się nie układają, to niestety mocno się to na nas odbija.

Miewamy przez to gorsze samopoczucie, spada nasza samoocena, obniża się nasza pewność siebie. 

Z czasem zaczyna nas dobijać samotność. To, że nie mamy do kogo się przytulić. To, że nie mamy z kim pogadać. To, że nie mamy kogoś, na kogo moglibyśmy liczyć.

W końcu może to prowadzić do całkowitego zrezygnowania. Do tego, że kontakty z kobietami zaczynają być dla nas obojętne. Że przestajemy dbać o to, jak wyglądamy. Że jest nam z wieloma rzeczami po prostu wszystko jedno.

Czy czekanie na to, aż problem sam się rozwiąże jest dobre?

Nie wiem jak jest u Ciebie, ale z mojego wieloletniego doświadczenia wynika, że większość facetów decyduje się biernie czekać, aż ich problem z poznawaniem kobiet sam się rozwiążę.

Niektórzy tak robią dlatego, że nie chcą się przed sobą przyznać, że nie radzą sobie w tej kwestii. Wolą więc o tym nie myśleć i żyć w pewnego rodzaju nieświadomości.

Inni widzą, że nie idzie im w kontaktach z kobietami, ale wierzą naiwnie, że miłość w końcu jakimś cudem zapuka do ich drzwi. Wmawiają sobie, że są samotni, bo po prostu nie spotkali jeszcze na swojej drodze odpowiedniej osoby. 

Jeszcze inni odkładają relacje na później, bo wydaje im się, że mają wystarczająco dużo czasu i nie ma się po co spieszyć. Brak kobiet tłumaczą tym, że mają inne priorytety i nie chcą się teraz w to wszystko bawić.

Ale czy zastanawiałeś się kiedykolwiek do czego w ogóle prowadzi takie czekanie?

Pomyśl tylko, jak będzie wyglądać Twoje życie, jeśli nadal będziesz ignorować problem i nic z tym nie zrobisz przez kolejny rok, dwa lata czy pięć lat?

Z każdym rokiem będziesz coraz starszy, a dostępnych dla Ciebie fajnych dziewczyn będzie na rynku coraz mniej. 

Z każdym rokiem będziesz miał coraz mniejszą motywację do poznawania.

Z każdym rokiem będziesz coraz gorzej nastawiony do płci przeciwnej.

Z każdym rokiem będziesz coraz bardziej obniżał swoje standardy.

Z każdym rokiem będziesz coraz bardziej smutny, zły i sfrustrowany.

Czas nie działa na Twoją korzyść. Jeśli nic nie zmienisz, będzie już tylko gorzej.

Być może próbowałeś już wszystkiego...

Wielu moich klientów już przed przyjściem do mnie próbowało różnych rzeczy, aby zdobyć wymarzoną dziewczynę. Na przykład:

poprawiali swój wygląd przez drogie ciuchy czy ćwiczenia na siłowni,
starali się zainteresować sobą koleżanki z pracy lub szkoły,
wielokrotnie chodzili na imprezy do klubów i dyskotek,
uczęszczali na kursy tańca, by nauczyć się tańczyć z laskami,
próbowali podlizywać się dziewczynom stawiając im drinki,
zapraszali laski na kosztowne randki,
robili sobie ładniejsze zdjęcia do social mediów,
wypisywali do dziewczyn w aplikacjach randkowych,
płacili w tych aplikacjach za drogie abonamenty,
pisali do swoich koleżanek z dawnych lat,
kupowali dziewczynom kwiaty lub prezenty.

Jednak przeważnie okazywało się, że większość tych działań nie przynosiło efektów.

Domyślam się, że i Ty na przestrzeni lat wykorzystywałeś różne sposoby do tego, by poznać gdzieś fajną laskę. Może masz nawet wrażenie, że próbowałeś już dosłownie wszystkiego.

Co za tym idzie, być może nie wierzysz w to, że da się cokolwiek zrobić. Może nawet tak jak kiedyś ja, zacząłeś myśleć, że nie jesteś atrakcyjny, nigdy nie będziesz miał dziewczyny i że kobiety Cię nie chcą.

Doceniam Twoje obawy, ale problemem nie tyle jesteś Ty, a bardziej to, że do tej pory koncentrowałeś się na niewłaściwych rzeczach.

Obstawiam, że nie zaangażowałeś się w to, aby na przykład nauczyć się:

jak robić na kobietach dobre wrażenie,
co do nich mówić na początku znajomości,
jak wzbudzać w nich zainteresowanie,
jak stać się dla nich pociągającym facetem,
jak z nimi rozmawiać, żeby chciały bliżej Cię poznać,
w jaki sposób pobudzać je emocjonalnie,
jak się zachowywać, żeby miały ochotę na kontynuację z Tobą znajomości.

Dotychczas próbowałeś nawiązywać kontakty z dziewczynami w taki sposób, jaki Tobie wydawał się odpowiedni.

A nie w sposób, który jest skuteczny!

A co, jeśli potrafiłbyś bez żadnych problemów poderwać dowolną laskę, która Ci się podoba?

Tylko wyobraź sobie taki scenariusz...

Każdego miesiąca, w różnych miejscach z ogromną łatwością nawiązujesz znajomości z pięknymi dziewczynami.

Poznajesz je w szkole, na uczelni, w pracy, w sklepie, na ulicy, w klubie, w pubie, na siłowni i wszędzie tam, gdzie tylko pójdziesz.

Z dnia na dzień w Twoim telefonie lawinowo rośnie ilość numerów do atrakcyjnych dziewczyn.

A te wszystkie laski są Tobą niesamowicie zainteresowane i tylko czekają na to, aż się z nimi spotkasz.

Jak byś się wtedy czuł?

Co byś powiedział, gdybyś poznawał tak wiele nowych kobiet, że nie nadążałbyś umawiać się z nimi na randki?

Jak by to było, gdybyś mógł do woli przebierać w dziewczynach?

Czy nie byłoby fajnie, gdybyś miał wręcz nieograniczony wybór?

Dzięki temu stałbyś się praktycznie innym facetem.

Stałbyś się ekstremalnie pewny siebie, poprawiłaby się Twoja samoocena i zwiększyłaby się Twoja wiara we własne możliwości.

Do tego Twoje relacje z kobietami zaczęłyby wyglądać dokładnie tak, jak byś tego chciał.

Mógłbyś chodzić na wiele randek, trafiać z wieloma kobietami do łóżka, świetnie się bawić i przeżywać z nimi cudowne chwile.

A gdybyś już był na to gotowy, to z pośród dziesiątek kandydatek wybrałbyś najlepszą dla siebie dziewczynę i stworzył z nią udany związek na lata.

Co uczyniłoby Cię szczęśliwym i spełnionym...

Niemożliwe?

Sprawdzona formuła poznawania kobiet, nawet jeśli do tej pory Ci nie wychodziło...

Mam dla Ciebie świetną wiadomość.

Nie musisz już dłużej podejmować nieudanych prób, które jedynie pogłębiają złość i frustrację.

Nie musisz być wiecznie odrzucany lub ignorowany.

Nie musisz prosić się lasek o to, aby zwróciły na Ciebie uwagę.

Ponieważ możesz skorzystać z mojej gotowej i sprawdzonej formuły Swobodnego Poznawania Kobiet, dzięki której zaczniesz umawiać się na randki z nieograniczoną ilością dziewczyn.

Z tej formuły skorzystało już ponad 1000 osób, które potwierdzają jej działanie.

Między innymi Kuba, który przed poznaniem tego systemu w ogóle nie nawiązywał nowych kontaktów z dziewczynami, ale dzięki Swobodnemu Poznawaniu Kobiet poznał 5 lasek w ciągu zaledwie jednego miesiąca:

Czy Ty również chcesz z łatwością poznawać najlepsze laski tak, jak to robią moi podopieczni? 

Jeśli TAK, to...

Przedstawiam: 
Swobodne Poznawanie Kobiet

Kompleksowy program edukacyjny dla mężczyzn, który pozwoli Ci nawiązywać tyle znajomości z pięknymi dziewczynami, ile tylko zechcesz.

Większa pewność siebie

Przestaniesz być nieśmiałym facetem, który boi się kobiet i stresuje się w ich towarzystwie. Staniesz się facetem, który emanuje ogromną pewnością siebie i tym, że wie co robi.

Łatwiejsze nawiązywanie kontaktów

Zapomnij o lęku przed podejściem do dziewczyny, wymówkach czy oporach. Od teraz zaczniesz poznawać kobiety w dowolnych okolicznościach czując się przy tym w pełni komfortowo.

Ogromne zainteresowanie płci pięknej

Będziesz wiedział jak się zachować, żeby zbudować natychmiastowe zainteresowanie w drugiej osobie. Będziesz działać na kobiety jak magnes.

Nieograniczona ilość kobiet

Poznawaj tyle lasek, ile tylko chcesz, doskonale się przy tym bawiąc. Albo poznaj wreszcie wymarzoną dziewczynę, z którą będziesz szczęśliwy w długim związku.

Satysfakcja z życia uczuciowego

Kontakty z płcią przeciwną zaczną Ci sprawiać niesamowitą przyjemność, ponieważ będą one wyglądać dokładnie tak, jak tego sobie życzysz.

Jak ten kurs wygląda od środka?

Swobodne Poznawanie Kobiet to program w formie kursu wideo, do którego dostajesz natychmiastowy dostęp on-line. Możesz go oglądać dowolną ilość razy, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Zawiera on dokładnie przemyślane lekcje, na których to dzielę się swoją wiedzą dotyczącą poznawania i umawiania się na randki z atrakcyjnymi laskami.

Moim celem było stworzenie programu, po przerobieniu którego absolutnie każdy facet będzie dokładnie wiedział, w jaki sposób skutecznie nawiązywać kontakty z kobietami. W dowolnym miejscu, czasie i okolicznościach.

Materiał jest bardzo praktyczny i banalnie prosty w zastosowaniu. Wskazówki w nim zawarte można wdrożyć od razu na zasadzie kopiuj-wklej.

Skąd się bierze niesprawiedliwa przewaga niektórych mężczyzn!?

Nie wiem, czy już udało Ci się to zauważyć, ale niektórzy mężczyźni mają nieprawdopodobne powodzenie u kobiet.

Od czasów szkolnych zawsze miałem kilku kumpli, którzy nie wiedzieć czemu doskonale radzili sobie z dziewczynami. Laski uganiały się za nimi co najmniej tak, jak by oni byli jakimiś pieprzonymi celebrytami.

Przez lata nurtowało mnie to, co oni takiego robią, że w taki sposób działają na kobiety?

Gdy natrafiłem na zasady psychologii relacji, to zrozumiałem, że to właśnie one decydują o tym, jak ktoś radzi sobie w tej kwestii. To one zapewniają wręcz niesprawiedliwą przewagę w kontaktach z dziewczynami.

Najważniejsze z tych zasad umieściłem w programie, do którego za chwilę będziesz mógł odebrać dostęp. 

W Swobodnym Poznawaniu Kobiet dzielę się z Tobą takimi sekretami, jak na przykład:

jedno słowo, które spowoduje, że każda nieznajoma dziewczyna automatycznie zacznie Cię słuchać i skupiać na Tobie swoją uwagę,
gotowe teksty na rozpoczęcie rozmowy z dowolną kobietą, które co najmniej podwoją Twoje szanse na poznanie jej,
prosty sposób na wyróżnienie się swoją postawą z tłumu setek facetów, żeby kobiety wiedziały, że jesteś inny niż wszyscy,
jak całkowicie przeprogramować swoje myślenie, żeby zamienić się w maszynę do nawiązywania znajomości z pięknymi dziewczynami bez oporu czy wahania,
jak już na samym początku rozmowy stworzyć w kobiecie poczucie, że właśnie stoi przed szansą poznania wartościowego mężczyzny i musi tą szansę wykorzystać,
7 krytycznych powodów tego, że boisz się zagadywać do kobiet wraz z dokładnym wyjaśnieniem, dlaczego tak się dzieje i w jaki sposób temu zaradzić,
jak dokładnie zachowywać się w trakcie pierwszych sekund znajomości, aby kobieta była do Ciebie pozytywnie nastawiona,
sprytna metoda na wzięcie od nowopoznanej dziewczyny jej numeru telefonu, nie wychodząc przy tym na nachalnego gościa, który coś na niej wymusza,
lista zachowań, których powinieneś kategorycznie unikać przy rozpoczynaniu rozmowy, ponieważ przekreślą one Twoje szansę na zbudowanie zainteresowania,
jakie błędy nieświadomie popełniają faceci powodujące, że kobiety nie czują się komfortowo w rozmowie i mają ochotę uciec,
nietypowe nastawienie, które natychmiastowo podniesie Twoją chęć do częstszego nawiązywania nowych kontaktów z kobietami bez względu na okoliczności,
w jaki sposób generować nieskończoną ilość tematów do rozmów nawet z dziewczynami, która są zamknięte lub nieśmiałe,
na czym skupiać się w trakcie konwersacji z kobietą, by stworzyć wrażenie, jak byście znali się od bardzo dawna,
genialna zasada, która pozwoli Ci zredukować stres i jak za pstryknięciem palcami wyluzować się w towarzystwie nawet niezwykle atrakcyjnych lasek,
dokładne etapy rozmowy, przez które musisz przejść, aby dziewczyna Cię zapamiętała, a później wręcz czekała na Twój kontakt,
ukryte sygnały zainteresowania, które nieświadomie wysyłają do nas kobiety, a które każdy facet powinien umieć odczytywać,
jak się zachowywać poznając kobiety w sytuacjach codziennych, takich jak np. ulica czy sklep, a co robić w miejscach imprezowych, jak klub czy bar,
sekretne reguły, które minimalizują praktycznie do zera szansę na bycie potraktowanym przez kobietę w chamski czy niemiły sposób,
jak dokładnie reagować w sytuacjach, gdy dziewczyna z jakichś powodów nie chce lub nie może z nami rozmawiać,
jedno proste przekonanie, które pomoże Ci podchodzić do relacji z dużo większym dystansem niżeli robiłeś to do tej pory.

A co ważne, to zaledwie około 20% tematów, które poruszam w moim kursie.

Kto najbardziej skorzysta na tym szkoleniu?

Być może już jesteś przekonany, że kurs ten pomoże Ci w relacjach z kobietami. Ale może jeszcze się zastanawiasz, czy ten program na pewno jest dla Ciebie?

Jak najbardziej to rozumiem i nie chciałbym Cię do niczego namawiać. Zamiast tego powiem Ci wprost, kto najbardziej skorzysta na tym szkoleniu?

Z udziału w programie Swobodne Poznawanie Kobiet najbardziej zadowoleni będą mężczyźni, którzy...

Z różnych przyczyn nie poznają dziewczyn lub robią to za rzadko. Głównie dlatego, że np. boją się zagadywać, mają różnego rodzaju opory, mają częste wymówki przed zainicjowaniem kontaktu, nie wiedzą jak się za to zabrać, nie wiedzą jak powinni się zachowywać czy też nie mają pojęcia, co mówić. Czyli krótko rzecz ujmując: faceci, którzy podejmują względnie niewiele prób nawiązywania znajomości. Dzięki kursowi zaczną poznawać od kilku do nawet kilkunastu kobiet miesięcznie.
Starają się poznawać płeć piękną, ale nie wychodzi im to najlepiej. Przede wszystkim dlatego, że np. kobiety nie reagują na nich zbyt dobrze, nie chcą dłużej rozmawiać, mówią że mają chłopaka, nie wykazują większego zainteresowania, konwersacje właściwie do niczego nie prowadzą, nie mają ochoty na kontynuowanie znajomości, nie chcą dać swojego numeru telefonu, nagle przestają się odzywać lub nie chcą się spotkać. Czyli mówimy tu o mężczyznach, którzy próbują, ale nie przynosi to pożądanych efektów. Kurs pozwoli im działać znacznie skuteczniej, co przełoży się na ogromne zainteresowanie u większości poznawanych lasek.
Nawiązują nowe kontakty z kobietami, ale nie są z tego zadowoleni. Szczególnie dlatego, że m.in. jest w tym dużo przypadkowości, wychodzi im tylko raz na jakiś czas, poderwanie dziewczyny na ogół zajmuje bardzo długo, robią wszystko bez konkretnego planu czy też zazwyczaj nie są pewni, czy dana znajomość idzie w dobrą stronę. Na dodatek wielu z tych mężczyzn chciałoby poznawać inne kobiety, ponieważ te, na które na ogół trafiają nie spełniają ich oczekiwań. Czyli do tej grupy zaliczymy facetów, którzy osiągają jakieś rezultaty w relacjach, ale chcieliby mieć znacznie lepsze. Kurs spowoduje, że będą oni poznawać bardziej atrakcyjne laski, a do tego będą to robić szybciej, łatwiej i przyjemniej.

Ile są dla Ciebie warte wymarzone relacje?

Pomyśl przez chwilę, jak naprawdę chciałbyś, aby wyglądały Twoje kontakty z kobietami?

Czy chciałbyś w najbliższych latach poznawać wiele pięknych dziewczyn, często randkować i świetnie się z nimi bawić?

A może... zależy Ci na tym, aby poznać wymarzoną dziewczynę, z którą najzwyczajniej w świecie będziesz szczęśliwy?

Teraz zastanów się: ile coś takiego byłoby dla Ciebie warte?

Na ile wyceniłbyś posiadanie wymarzonych relacji? Pozbycie się wszystkich problemów związanych z poznawaniem kobiet? Święty spokój do końca życia w tym temacie? Nawiązanie dziesiątek nowych znajomości lub znalezienie idealnej dziewczyny? 

5 000 złotych?

10 000 złotych?

100 000 złotych?

W mojej ocenie jest to bezcenne, ponieważ rozmawiamy o absolutnie jednym z najważniejszych filarów Twojego życia, który wpływa praktycznie na wszystko inne.

I powiedzmy sobie szczerze. 

Zdecydowana większość z nas na przestrzeni lat inwestuje kupę pieniędzy, czasu i energii próbując przyciągnąć, zdobyć i zatrzymać przy sobie jakąś kobietę!

Robimy to na różne sposoby. Staramy się zadbać o swoją atrakcyjność poprzez np. kupowanie markowych ubrań, używanie drogich perfum czy chodzenie na siłownię. Wydajemy pieniądze na wyjścia do klubów, w których musimy płacić za bilety wstępu czy alkohol. Subskrybujemy abonamenty w aplikacjach randkowych, żeby móc pisać do większej ilości dziewczyn. Zabieramy kobiety na randki, stawiamy im drinki czy kupujemy im kwiaty. Wielu z nas nawet bierze kredyt na samochód albo mieszkanie, aby móc tym zaimponować laskom!

Od czasów szkolnych, aż do czasu gdy się ustatkujemy świadomie lub nie wkładamy wiele wysiłku w swoje relacje damsko-męskie. Kosztuje nas to dziesiątki tysięcy złotych i dziesiątki tysięcy godzin naszego czasu. A w ostateczności to wszystko i tak nie gwarantuje nam satysfakcjonujących wyników. 

Może więc warto zrobić coś, co naprawdę zadziała?

To program, dzięki któremu sukces z kobietami jest nieunikniony!

Relacjom damsko-męskim poświęciłem większą część swojego życia. Przez kilkanaście lat uczyłem się zasad, które rządzą światem randkowania i kontaktami międzyludzkimi.

Swoją przygodę zacząłem od czytania postów na zagranicznych forach internetowych, następnie przerabiałem setki książek, dziesiątki szkoleń wideo, brałem udział w warsztatach stacjonarnych, a ostatecznie ukończyłem również dwa kierunki studiów psychologicznych.

Choć kosztowało mnie to 15 lat ciężkiej pracy i ponad 100 000 złotych wydanych na swoją edukację, to było to warte swojej ceny. Dzięki temu najpierw poukładałem swoje życie uczuciowe, a od kilkunastu lat profesjonalnie pomagam w tym swoim podopiecznym.

Do tej pory mężczyźni, którzy chcieli poznać mój system nawiązywania znajomości musieli przyjechać do Wrocławia, aby spotkać się ze mną osobiście na szkoleniu indywidualnym lub na grupowym warsztacie. Płacili przy tym co najmniej 3000 złotych za szkolenie, a także dodatkowo opłacali hotel, transport i życie przez kilka dni w stolicy Dolnego Śląska. 

Zdaję sobie sprawę z tego, że nie każda osoba może sobie pozwolić na tego typu inwestycję. Na dodatek z uwagi na moje ograniczone możliwości czasowe, nie jestem w stanie indywidualnie pomóc każdemu, kto się do mnie zgłasza. Chciałbym jednak zapewnić jak największej ilości osób zapewnić dostęp do rzetelnej wiedzy na temat psychologii relacji, ponieważ doskonale rozumiem, jak ważne w naszym życiu są kontakty z płcią przeciwną.

Dlatego też stworzyłem kurs Swobodne Poznawanie Kobiet, z którym osiągnięcie sukcesu z kobietami stanie się dla Ciebie wręcz nieuniknione. Wystarczy, że poznasz zasady, którymi dzielę się z Tobą w tym programie.

Co mówią jego uczestnicy?

To oczywiste, że będę zachwalać swój własny kurs. W końcu jestem jego autorem. Dlatego też chciałbym, abyś usłyszał, co mówią o kursie bezstronne osoby, które już wzięły w nim udział.

Poprosiłem kilku moich klientów do tego, aby wystąpili przed kamerą i podzielili się z Tobą swoimi spostrzeżeniami. Wideo trwa aż kilkanaście minut, ale było dla mnie ważne, aby go nie skracać i abyś usłyszał odpowiedzi na wszystkie postawione przeze mnie pytania:

"Tomku, ale jaka jest cena?"

Pewnie zastanawiasz się, jaka jest cena tego szkolenia...

W końcu zawiera ono esencję 15 lat moich doświadczeń z płcią piękną.

W końcu wiedza w nim zawarta jest niezwykle skuteczna.

W końcu do tej pory większość moich klientów płaciło za nią co najmniej 3000 złotych.

Pozwolisz, że teraz pozytywnie Cię zaskoczę...

W dostęp do programu nie będziesz musiał inwestować 3000 złotych.

Nie będziesz musiał inwestować nawet połowy tej kwoty, czyli 1500 złotych.

Co więcej, nie będzie to nawet 1000 złotych.

Cena za dostęp do mojego pełnego kursu wynosi zaledwie...

399 złotych!

Nie, to nie jest błąd.

Ta wiedza jest dostępna dla Ciebie w cenie jednej pary markowych jeansów!

I jasne, wiem że niektórzy wydają tyle na jednego ciucha, jedno wyjście na imprezę czy inne głupoty, które w żaden sposób nie poprawiają długoterminowo ich życia, a tym bardziej ich relacji z kobietami.

Ale zależy mi na tym, żeby każdy mógł sobie pozwolić wziąć udział w tym szkoleniu, a do tego mamy specjalną okazję, stąd tak atrakcyjna cena, która absolutnie dla nikogo nie będzie stanowić problemu czy wymówki.

Weź udział w kursie w promocji dla subskrybentów poradnika:

399 PLN
1999 PLN

100% SATYSFAKCJI

BEZPIECZEŃSTWO

mastercard

Jednak to nie wszystko! W ramach niespodzianki przygotowałem dla Ciebie wyjątkowe bonusy:

BONUS #1

Nagrania z ukrycia
(Wartość: 999 PLN)

Pierwszym bonusem, który otrzymasz dołączając do kursu jest ponad 50 fragmentów nagrań z ukrycia, na których ja i moi klienci poznajemy obce dziewczyny. 

Na tych filmach nie tylko widać, co robimy, ale również dokładnie słychać nasze rozmowy. 

Dzięki temu nie tylko przekonasz się, jak łatwe i przyjemne może być nawiązywanie nowych znajomości, ale również te konkretne przykłady pozwolą Ci lepiej zrozumieć cały kurs i zmotywować Cię do działania.

BONUS #2

Kurs wprowadzający:
 "Jak rozpocząć znajomość?
(Wartość: 299 PLN)

Następny bonus, jaki na Ciebie czeka, to dodatkowe nagranie wprowadzające stworzone specjalnie z myślą o osobach początkujących.

Tłumaczę na nim fundamenty poznawania kobiet, a także pokazuję przykłady zarówno błędów, jak i poprawnych zachowań w trakcie nawiązywania relacji. 

BONUS #3

System atrakcyjnych cech
(Wartość: 299 PLN)

Kolejnym bonusem, jaki otrzymujesz w ramach prezentu jest nagranie pochodzące z jednego z moich zaawansowanych kursów o relacjach dostępnego tylko dla moich stałych klientów. 

Tłumaczę na nim, jak krok po kroku powinieneś się zachowywać, aby stać się dla kobiet zdecydowanie bardziej pociągającym.

BONUS #4

Zadania praktyczne
(Wartość: 299 PLN)

Czwartym bonusem jest lista praktycznych zadań wraz z omówieniem ich na wideo. Pomogą Ci one wdrożyć w życie wiedzę zdobytą w trakcie kursu.

Dzięki ćwiczeniom będziesz mógł szybko poprawić swoją pewność siebie i w krótkim czasie zdobyć spore doświadczenie z kobietami.

Absolutna gwarancja satysfakcji:
30 dni na wypróbowanie kursu bez ponoszenia jakiegokolwiek ryzyka

W programie Swobodne Poznawanie Kobiet znajdziesz najskuteczniejszą wiedzę dotyczącą nawiązywania znajomości z płcią przeciwną. Jednak nie chcę, abyś po prostu uwierzył mi na słowo. Chcę, abyś upewnił się, że ten kurs jest dla Ciebie. W związku z czym mam pewną nietypową propozycję.

Weź udział w tym kursie, a następnie zwyczajnie go wypróbuj. Włącz go, obejrzyj wszystkie lekcje i sprawdź czy to było coś dla Ciebie. Masz na to aż 30 dni.

Jeśli mój program Ci się nie spodoba, to nalegam, abyś odzyskał 100% swoich pieniędzy. Pokryję nawet koszty prowizji, które pobierają ode mnie operatorzy płatności w związku każdą transakcją.

To proste: dołącz do programu i go przetestuj.

Zapoznaj się z tą całą wiedzą i sprawdź jak działa na atrakcyjnych kobietach. Jeśli moje wskazówki nie poprawią Twojego życia uczuciowego, to napisz do mnie. Zwrócę Ci całe pieniądze, co do grosza.

Ta gwarancja trwa 30 dni, w trakcie których zdążysz obejrzeć mój kurs wielokrotnie. Oznacza to, że możesz wypróbować go w całości, a następnie zdecydować, czy jest dla Ciebie odpowiedni.

Podsumujmy, co dziś otrzymujesz:

KURS WIDEO: SWOBODNE POZNAWANIE KOBIET

(WARTOŚĆ: 1999 PLN)

Mój pełen program szkoleniowy, dzięki któremu zaczniesz naturalnie nawiązywać nowe znajomości z pięknymi dziewczynami.

BONUS #1: NAGRANIA Z UKRYCIA

(WARTOŚĆ: 999 PLN)

Ponad 50 fragmentów nagrań z ukrycia zawartych w programie, dzięki którym zobaczysz na własne oczy, jak łatwo można poznawać nieznajome kobiety.

BONUS #2: KURS WPROWADZAJĄCY

(WARTOŚĆ: 299 PLN)

Dodatkowe wideo, które pomoże Ci zrozumieć podstawy poznawania kobiet.

BONUS #3: SYSTEM ATRAKCYJNYCH CECH

(WARTOŚĆ: 299 PLN)

Nagranie wideo, na którym omawiam, jak powinieneś się dokładnie zachowywać, aby znacznie zwiększyć zainteresowanie kobiet Twoją osobą.

BONUS #3: ZADANIA PRAKTYCZNE

(WARTOŚĆ: 299 PLN)

Zadania stworzone z myślą o tym, abyś jak najszybciej zaczął uzyskiwać satysfakcjonujące efekty z kobietami. Otrzymasz je na wideo (z omówieniem).

Łączna wartość: 3895 PLN

Odbierz dostęp do całego pakietu:

399 PLN
3895 PLN

Kurs wideo Swobodne Poznawanie Kobiet
Bonus #1: Nagrania z ukrycia
Bonus #2: Dodatkowy kurs wprowadzający
Bonus #3: System Atrakcyjnych Cech
Bonus #4: Zadania praktyczne

100% SATYSFAKCJI

BEZPIECZEŃSTWO

mastercard

Masz teraz dwie opcje...

Albert Einstein powiedział kiedyś, że "szaleństwem jest robić ciągle to samo i oczekiwać innych rezultatów". Całkowicie się z nim zgadzam.

Absolutnie nie zamierzam Cię tu do niczego namawiać, ani przekonywać. Jednak chciałbym, abyś wziął pod uwagę to, że masz teraz dwie opcje:

Pierwszą: Nie zrobić nic i dalej żyć tak, jak żyłeś do tej pory. Jednak musisz liczyć się z tym, że w Twoich relacjach nic się nie zmieni. Nadal nie będziesz poznawać kobiet albo będziesz poznawać takie, które Ci nie odpowiadają. Nadal będziesz szarpać się w kontaktach z płcią przeciwną. Nadal będziesz tracić kasę i czas na rzeczy, które nie przybliżą Cię do znalezienia wymarzonej dziewczyny. I pewnie jak większość mężczyzn skończysz w związku z jakąś przeciętną laską, która nie będzie Cię kochać, która nie będzie chciała z Tobą sypiać i dla której będziesz jedynie chodzącym portfelem (zapytaj się swoich starszych kolegów, jak wyglądają ich małżeństwa). Pamiętaj, że decydujesz się na to w 100% na własną odpowiedzialność.

Drugą: Podjąć działanie w kierunku zmiany swoich kontaktów z kobietami. Zdecydować się na tą małą inwestycję i po prostu to przetestować. Przekonać się, w jaki sposób mój program szkoleniowy wpłynie na Twoje relacje. Przy okazji nie ponosząc jakiegokolwiek ryzyka, ponieważ otrzymujesz ode mnie pełną gwarancję satysfakcji. 

Najważniejsze pytanie brzmi...

Biorąc pod uwagę to, w jaki sposób to szkolenie może Ci pomóc, a do tego pamiętając, że nic nie ryzykujesz, to najważniejsze pytanie brzmi:

Czy warto poświęcić kilka minut swojego czasu, aby to sprawdzić?

Bo widzisz, nawet jeśli ten program nie zadziała dla Ciebie tak, jak dla tysięcy moich klientów, to w najgorszym wypadku w Twoim życiu uczuciowym będzie jak dawniej. Z tą różnicą, że bezpłatnie zapoznasz się z moimi materiałami (ponieważ zwrócę Ci całe pieniądze). Zgodzisz się chyba ze mną, że jest to uczciwy układ, prawda?

Jeśli więc masz trochę czasu, to kliknij poniżej i skorzystaj:

Skorzystaj, dopóki zapisy są otwarte:

399 PLN
3895 PLN

Kurs wideo Swobodne Poznawanie Kobiet
Bonus #1: Nagrania z ukrycia
Bonus #2: Dodatkowy kurs wprowadzający
Bonus #3: System Atrakcyjnych Cech
Bonus #4: Zadania praktyczne

100% SATYSFAKCJI

BEZPIECZEŃSTWO

mastercard

Najczęściej zadawane pytania:

Jakich rezultatów mogę się spodziewać?

Uczestnicy kursu deklarują, że dzięki temu szkoleniu m.in. zwiększyli swoją pewność siebie w kontaktach damsko-męskich, poprawili już istniejące relacje z dziewczynami czy też zaczęli nawiązywać więcej nowych znajomości. Najczęściej zauważanym efektem kursu jest znaczny wzrost ilości kontaktów z kobietami.

Jak szybko poznam dziewczynę?

Otrzymałem już wiele wiadomości od klientów, którzy chwalili się poznaniem wymarzonej dziewczyny w zaledwie kilka dni od przerobienia go. Większość osób jednak potrzebuje do tego kilku tygodni. Wszystko sprowadza się do tego, jak szybko zdecydujesz się wdrożyć w praktyce to, czego się nauczyłeś. 

Gdzie będę mógł nawiązywać nowe znajomości?

Ten kurs pozwoli Ci na inicjowanie kontaktu z dziewczynami w dowolnie wybranym przez siebie miejscu i czasie. Nieważne, czy chcesz to robić na ulicy, w restauracji, pracy czy szkole. Zasady, których się nauczysz są takie same w praktycznie każdej napotkanej okoliczności.

Na jakie kobiety to zadziała?

Zasady psychologii relacji są uniwersalne w związku z czym działają na wszystkie kobiety. Niezależnie od wieku, atrakcyjności, wykształcenia, zarobków czy osobowości.

Czy to kolejny kurs podrywania kobiet?

Absolutnie nie! Jako trener, ale i psycholog nie jestem fanem sztucznego podrywania dziewczyn udając przy tym kogoś, kim się nie jest. Celem mojego kursu jest nauczenie Cię, jak możesz poznawać kobiety w sposób swobodny, naturalny i bezstresowy. Co ważne, zależy mi na tym, abyś przy tym pozostał w 100% sobą.

Czy ten kurs uczy manipulowania dziewczynami?

Nie chcę, abyś kimkolwiek manipulował, ponieważ prędzej czy później i tak wyjdzie na jaw, kim naprawdę jesteś. To, czego Cię nauczę, to robienie dobrego wrażenia na kobietach i zachowywanie się w sposób, który jest dla kobiet atrakcyjny.

Nie jestem doświadczony z kobietami. Czy to nie jest przeszkodą?

Wiedza zawarta w kursie jest przedstawiona w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Wszelkie wskazówki są łatwe do wdrożenia dla mężczyzn na różnym poziomie doświadczenia. Jeśli do tej pory nie poznawałeś żadnych dziewczyn, to tym bardziej powinieneś skorzystać z tego programu.

Nie jestem wysoki, ani przystojny. Czy ten kurs jest dla mnie?

Twój wygląd nie stanowi żadnego problemu. Większość uczestników kursu, to faceci o przeciętnej atrakcyjności. Ja również jestem przeciętny, a pomimo dzięki tym metodom poznałem w swoim życiu setki kobiet.

Jestem bardzo młody. Czy ten kurs jest dla mnie odpowiedni?

Program zadziała świetnie zarówno dla nastolatków, jak i dla osób dojrzałych. Zasady psychologii relacji pozostają skuteczne niezależnie od grupy wiekowej.

Jestem już stary. Czy ten kurs mi pomoże?

Metody omawiane na szkoleniu są uniwersalnymi zasadami psychologii relacji. W związku z tym działają niezależnie od wieku. Warto również dodać, że ponad połowa klientów kursu to osoby w wieku 30-45, które są bardzo zadowolone z efektów, jakie uzyskują dzięki temu szkoleniu.

Nie jestem bogaty. Czy mimo to poznam dziewczynę?

Twój stan konta nie ma nic wspólnego z tym, czy będziesz poznawać atrakcyjne kobiety. Ten kurs pomoże Ci w tym, żebyś umawiał się z dziewczynami bez względu na Twoje zarobki czy status społeczny.

W jaki sposób otrzymam dostęp?

Dostęp do kursu otrzymasz w wiadomości na podany przez Ciebie adres e-mail. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące platformy szkoleniowej, z której będziesz mógł korzystać.

Czy kurs dostanę na płytach?

Nie. Program otrzymujesz w formie plików dostępnych on-line. 

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

W przypadku większości kanałów płatności dostęp powinieneś otrzymać w ciągu kilku minut od opłacenia zamówienia. Jednak finalizacja transakcji na niektórych kanałach może potrwać dłużej (np. przelew tradycyjny) przez co dostęp otrzymasz dopiero w momencie zaksięgowania pieniędzy na koncie operatora płatności (1-2 dni robocze). 

UWAGA: Jeżeli jesteś pewien, że opłaciłeś swoje zamówienie, a mimo tego nadal nie otrzymałeś dostępu do szkolenia, to w pierwszej kolejności sprawdź dokładnie swoją skrzynkę pocztową (m.in. folder "inne", "oferty" lub "spam"). Jeśli nie znajdziesz ode mnie wiadomości, to napisz do mnie na kontakt@tomaszmarzec.pl i poproś o ponowne przesłanie danych dostępowych.

Na jak długo otrzymuję dostęp?

Dostęp do szkolenia otrzymujesz na co najmniej 365 dni.

Ile razy będę mógł obejrzeć szkolenie?

Możesz je oglądać dowolną ilość razy. Kurs jest dostępny dla Ciebie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Czy mogę otrzymać fakturę za zamówienie?

Oczywiście. Po opłaceniu swojego zamówienia napisz do mnie na kontakt@tomaszmarzec.pl podając dane, na jakie ma zostać wystawiona faktura, a także informacje, które pomogą mi zidentyfikować Twoją płatność (np. numer transakcji lub e-mail podany przy zamówieniu). Fakturę otrzymasz w ciągu kilku dni od momentu zgłoszenia.

Jak działa gwarancja satysfakcji?

Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu uznasz, że kurs Ci się nie podoba, to możesz wystąpić o zwrot wpłaconych pieniędzy. W tym celu napisz na adres kontakt@tomaszmarzec.pl a my zwrócimy Ci zainwestowaną kwotę. Pamiętaj, że stracisz wówczas dostęp do szkolenia i wszelkich otrzymanych w pakiecie bonusów.

Jak mogę się z Tobą skontaktować?

Możesz napisać do mnie na kontakt@tomaszmarzec.pl. Odpowiadam tak szybko, jak to tylko możliwe (najczęściej w ciągu niecałej doby). 

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 ©Psychologiarelacji.pl

Tomasz Marzec

Marketing Heroes

kontakt@psychologiarelacji.pl

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close